Dekoracja sali weselnej Kraków i okolice
 

Zapraszam do zapoznania się ze ślubną ofertą FlowerStory. Znajdziecie tutaj Państwo przykładowe propozycje bukietów ślubnych, butonierek, wianków, przypinek, kompozycji  kwiatowych stołów, ikebany, dekoracje sal weselnych, kościołów i samochodów .

Wszystkie moje prace tworzone są z wielka dokładnością. Kładę ogromny nacisk na dbałość o najdrobniejsze szczegóły, starannie dobierając kolory i kwiaty. Moje propozycje aranżacji ślubnych dedykuję Parom  Młodym które chcą nadać temu wyjątkowemu dniu magii i niepowtarzalności. Mam nadzieje, że prezentowane przez mnie propozycje dekoracji sali weselnej zwrócą na siebie Państwa uwagę i przypadną do gustu.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszam na spotkania konsultacyjne, które pozwolą mi zapoznać się z Państwa potrzebami. Podczas spotkania, zaprezentuję Państwu moje dotychczasowe aranżacje ślubne, zaproponuje ciekawe pomysły dopasowane do poszczególnych potrzeb i budżetu Klienta.

Ceny uzależnione są od pory roku, dostępności kwiatów i dodatków. Każda oferta jest przygotowywana według indywidualnych potrzeb i budżetu Państwa Młodych.

Zapraszam serdecznie na pierwsze spotkanie konsultacyjne.

Telefon kontaktowy 693-149-546

Pozdrawiam Marta BatorPrzejdź do sklepu "Bukiety ślubne">>

Poniżej prezentujemy nasze przykładowe realizacje.